Par mums~

Wimo.lv (Wine & More) – vairāk nekā dzērienu veikals

Wimo.lv ir ērts un gudrs palīgs dzērienu iegādē: šeit varat izzināt, izvēlēties un  atlasīt kvalitatīvus alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus, lai ierodoties veikalā, nebūtu ilgi jāmeklē vajadzīgais. Biznesam vai privātam pasākumam, svētkiem vai ikdienai – vienmēr izdevīgi!

Kāpēc mēs radījām Wimo.lv?

Wimo.lv radījām Jūsu ērtībām – informēšanai par veikala piedāvājumu un viedokļu apkopošanai, lai uzlabotu sortimentu un apkalpošanu.

Kāpēc iepirkties Wimo.lv ir izdevīgi?

  • Ērti un mūsdienīgi. Tikai daži klikšķi, un esat atraduši un atlasījuši dzērienus romantiskam vakaram, darba ballītei vai Jūsu biznesam.
  • Plaša izvēle. Gandrīz tūkstoš alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu no visas pasaules. Ērti izvēlēties pēc veida, ģeogrāfiskās izcelsmes, šķirnes un citiem kritērijiem. 
  • Bonusi. Iepērcieties, krājiet bonuspunktus un saņemiet izdevīgas atlaides nākamajiem pirkumiem! Uzziniet vairāk par bonuspunktu programmu!
  • Kvalitātes un drošības garantija. Sadarbojamies tikai ar oficiāliem dzērienu izplatītājiem un ražotājiem, kas Jums nozīmē kvalitātes un drošībasgarantijas.
  • Nopērciet un atdodiet atpakaļ. Bieži vien ir grūti aprēķināt, cik daudz dzērienu vajadzēs ballītei vai svinībām, un Jūs noteikti negribat piedzīvot situāciju, ka glāzes ir tukšas, bet svētki tikai pusē. Mūsu darbinieki labprāt Jums ieteiks īsto skaitu, taču atcerieties, ka mēs piedāvājam arī atpakaļatdošanas pakalpojumu. Plašāk par lietošanas noteikumiem un atpakaļatdošanu.
  • Draudzīgs un profesionāls serviss. Jūsu ērtībām atsaucīgs klientu serviss, palīdzība un atbalsts. Droši jautājiet!

Mūsu komanda

Wimo.lv radītāju – SIA Wine & More – komandā ir apvienojušies nozares profesionāļi, lai, liekot lietā pieredzi un zināšanas, nodrošinātu vislabāko pieeju dzērienu tirdzniecībā. Jūsu pozitīvais vērtējums ir mūsu lielākais gandarījums.

Mēs rūpējamies

Priecājamies palīdzēt dzērienu izvēlē – sniegt zināšanas par vīna un citu dzērienu īpašajām iezīmēm, garšu un baudīšanas kultūru. Esam par gudru, mērenu un atbildīgu alkohola patēriņu!

 

Esam atvērti draudzīgai sadarbībai – sazinieties ar mums!