Sarkanvīns ~

Henri Lurton Baron De Brane Margaux AOC 2014
Tilpums 0.75l
Artikuls: 21173

Henri Lurton Baron De Brane Margaux AOC 2014

19.00€
+ -
Pievienot

Izcelsme

Vīnogulāju platība aizņem 75ha. Château Brane-Cantenac īpašums nav būtiski mainījies kopš 1855. gada, kad ieguva savu klasifikāciju. It īpaši tas ir attiecināms uz muižas 45 ha, ko izmanto, lai saražotu Grand Vin Brane Contenac. Uzņēmums ir uzsācis eksperimentus bioloģiskās lauksaimniecības virzienā un šobrīd jau 25% vīnogulāju tiek audzēti izmantojot šīs metodes. Lai radītu šo vīnu tiek kombinētas mucas ar kontrolējamu temperatūru, tradicionālās ozolkoka mucas, betona un nerūsējošā tērauda tvertnes. Brane Cantenac labprāt izmanto metodi, kad alkoholiskā un malolaktiskā fermentācija norisinās vienlaicīgi. Vīns tiek izturēts līdz 30% jaunās Franču ozolkoka mucās līdz 12 mēnešiem.

Par produktu

Krāsa tumši violeta. Spēcīgi ādas, baltās tabakas un upeņu lapu aromāti. Vīns uzrāda labu attīstību, kas notikusi pudelē. Garša jūtams klasiskas Medoku raksturojošās notis. Viegli tanīni un eleganta pēcgarša

Ēdienu saderība

Lielisks pavadonis grilētiem gaļas ēdieniem, jēra gaļas ēdieniem, medījumam. Pasniegšanas temperatūra: 18-°C. Vēlams atvērt 30 minūtes pirms baudīšanas.

Valsts

Francija

Pilnība

Viegls
  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
Piesātināts

Vīnoga

Cabernet Franc, Merlot, Cabernet Sauvignon

Ēdienu saderība

Liellopa gaļa, Jēra gaļa, Medījumi

Reģions

Bordo

Produkta veids

Sarkanvīns

Aizslēgs

Dabīgais korķis

Alk.%

13%

Pievienot vērtējumu

Nosūtīt
Atpakaļ
Blue Nun Moet Chandon Casal Garcia Juvé & Camps Estrella Damm Barcelona Mailly Champagne Plantation Nyetimber Hennesy